Po raz kolejny zapraszamy dzieci w różnym wieku na koncert wierszy i piosenek. Ten cykl spotkań prowadzimy już dwa lata i cieszymy się bardzo, że możemy sprawić naszym najmłodszym gościom trochę frajdy.

         Dla tych, którzy nie byli ze swoimi pociechami na naszych koncertach, garść informacji. Na scenie występują bardzo młodzi wokaliści i recytatorzy. Przedstawiają przygotowane utwory, a widzowie, których nazywamy gośćmi, bawią się razem z nami. Całość trwa około godziny. Na dzieci czeka zawsze drobny poczęstunek. A dla chętnych na koniec koncertu – możliwość wystąpienia na scenie. Udział w koncercie jest bezpłatny.

Tym razem chcieliśmy zaproponować coś innego. Przygotowaliśmy program w całości poświęcony zwierzętom i prosimy naszych gości, aby przynieśli ze sobą coś, co można by podarować potrzebującym bezdomnym zwierzętom. Może to być puszka czy saszetki karmy, zabawki, kocyki, niepotrzebny ręcznik, miski i inne rzeczy, dzięki którym los tych biednych stworzeń może być trochę lepszy.

Liczymy na dobrą wolę dorosłych i dzieci. To naprawdę tylko kilka złotych!  W zamian zaprezentujemy wam piękne wiersze i piosenki o psach, kotach i innych czworonogach ( i nie tylko). Przyniesienie prezentu nie jest warunkiem wejścia na koncert, ale będzie nam bardzo miło.

Zapraszamy w środę 11 stycznia 2017 roku na godzinę 17.00 do galerii „13” w Pszczyńskim Centrum Kultury.