Po raz kolejny zapraszamy serdecznie do Pszczyńskiego Centrum Kultury na koncert charytatywny. Najbliższy koncert zatytułowaliśmy „Mamy tylko siebie” i adresowany jest do ludzi wielkiego serca, którzy mają na względzie dobro innych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest pomoc słabszym i chorym. A pomaga między innymi Hospicjum Św. Ojca Pio.

Od kilku lat w okresie świąteczno – karnawałowym grupa młodych wykonawców pod okiem pani Renaty Zborowskiej organizuje koncert charytatywny, z którego dochód zasila konto Hospicjum Św. Ojca Pio. Wstęp na koncert w tym roku jest wolny, ale przed wejściem na salę widowiskową umieszczone będą skarbonki, do których wrzucać można datki. Pamiętajmy, że liczy się każda złotówka. Za dobre serce wykonawcy podziękują pięknym słowem i piosenką.

W programie koncertu przewiduje się również wręczenie odznak dla uczestników akcji „Zdobywamy szczyty dla Hospicjum”.

Na scenie pojawią się wykonawcy znani z występów w cyklu koncertów „Dzieci dzieciom” i „Poezja i muzyka pod 13” oraz muzyczne zespoły młodzieżowe: „now”, „Synesthesia” i „Koszau”. Swój udział zapowiedziała też laureatka konkursu „Ślązaczka roku” – Jadwiga Szymik.

         Zapraszamy w niedzielę 11 lutego 2018 roku na godzinę 18.00 do Pszczyńskiego Centrum Kultury.