W czerwcu kończymy kolejny sezon spotkań z cyklu „Poezja i muzyka pod 13”. Od 2011 roku spotykaliśmy się z Państwem co miesiąc (oprócz wakacji) w piątki w „13” (Pszczyńskie Centrum Kultury) i prezentowaliśmy wybrane wiersze najlepszych polskich poetów oraz piękne piosenki z ładnymi tekstami.

Tym razem wyjątkowo we wtorek 19 czerwca 2018 zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejny wieczór, który uroczyście zakończy siódmy już sezon kulturalny w „13”.

  1. spotkanie zatytułowaliśmy „Wielcy nieobecni – Zbigniew Wodecki i jego poetycko – muzyczne fascynacje”. Chcemy uczcić pamięć tego niesamowitego kompozytora, muzyka i wokalisty w pierwszą rocznicę jego odejścia.

W programie wieczoru pojawią się wybrane piosenki, do których  bohater spotkania napisał muzykę, a w części poetyckiej zaprezentujemy wiersze poetów, którzy byli także autorami  tekstów do przebojów Zbigniewa Wodeckiego.

Czekamy na Państwa we wtorek 19 czerwca o godzinie 18.00 w „13”! Zapewniamy dobrą kawę i herbatę oraz miłe chwile z twórczością Zbigniewa Wodeckiego i jego przyjaciół.