Już po raz kolejny Zarządy czterech pszczyńskich osiedli – Piastów, Kolonia Jasna, Śródmieście i Siedlice, zapraszają swoich mieszkańców, a także pozostałych mieszkańców Pszczyny i okolicznych miejscowości na Międzyosiedlową Biesiadę Rodzinną – PSZCZYŃSKO LABA.

Wydarzenie rozpocznie się w samo południe programem dla dzieci i młodzieży z widowiskowym świętem kolorów, animatorami i obszerną strefą dmuchańcy, a także
koncertem pszczyńskiej grupy CHURTOWNIA o godzinie 16:00.
Oficjalne otwarcie zaplanowano na godz. 15:45. Tegoroczna edycja odbędzie się w iście góralskim stylu, dlatego w programie przewidziano atrakcje rodem z Podhala i Beskidów. Na strefie gastronomicznej odwiedzający znajdą tradycyjne oscypki z grilla, a o góralskie show zadbają Beskidzcy Zbóje. Na zakończenie Pszczyńskiej Laby zagra zespół BAJERANTY.

Przez cały czas trwania wydarzenia będą się odbywały konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Warto ten dzień spędzić razem z nami i poczuć co to znaczy PSZCZYŃSKO LABA!

Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna odbędzie 3 lipca 2021 r. na łące przy placu zabaw znajdującym się przy ul. Dobrawy w Pszczynie.

Organizatorzy: os. Piastów, os. Kolonia Jasna, os. Siedlice, os. Śródmieście.
Partnerzy: Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury, Miejski Zakład Zieleni.
Partner Gastronomiczny: Restauracja TAPSTER PUB w Pszczynie.
Realizator: Centrum Aktywności, Strefa Dmuchańca.

Sponsorzy: Optyk.ROZMUS, Hurtownia art. Elektrycznych – DOMUS w Pszczynie, Hurtownia art. Biurowych e-Biuro Market w Pszczynie